4 Ağustos 2016 Perşembe

DEĞİŞİM

Hayat ne hızlıymış meğer.. Bir bücürün elinde oyuncak oldum :)) Ama hiç şikayetçi değilim .. Her sabah onun yüzüyle uyanmak gibisi yok.. Buralar hep aklımda, hep yazmak istiyorum biriktiriyorum not alıyorum konuları aklımda, ama fırsat bulamıyorum .. Kızıyorum da kendime ama yine de her boşluğumu oğlumla doldurmak bana çok zevk veriyor.. 8 aylık oldu kuzucuk.. Nasıl büyüdü gözümün önünde nasıl değişti nasıl güzelleşti.. Keşke her anını yazma fırsatım olsa .. Emekliyor artık oyuncunun teki oldu çıktı.. Galiba en çok ta beni seviyor :P Yürümeye nasıl hevesli görmeniz lazım.. Bıraksak koşacak ama tutuyoruz resmen :D
****
Ne büyük mutluluk evlat sahıbı olmak .. Allah herkese ama herkese tattırsın bu duyguyu.. Herkese nasip olsun böyle huzur.. Bizim ki de pek bi munzur :)
****
Düşünüyorum bazen o uykuya daldığında.. Ne yapıyordum ben O'nun yokluğunda ? Ne boşmuş hayatım meğer.. Ne anlamsızmış.. Büyüyor dedim ya hani gözümün önünde .. Ben de büyüyorum onunla aslında.. Hem çocuklaşıyorum alabildiğine hem de koca bi kadın oluveriyorum ..
****
Hayat ışığım ... Allah'ım seni bana bağışlasın seninle sınamasın beni .. Hiç bi anneyi evlat acısıyla karşılaştırmasın .. İyi ki doğurmuşum seni Çınarikoo  <3


                                                                                                           04/08/2016
                                                                                                 Bir Çınar'ın Gölgesinde-2


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazmak icin Google hesabınızın olmasına gerek yok..Olmasa da olur..Aşağıda bulunan Yorumlama Biçimi sekmesinden URL' yi seçip isiminizi yazarsanız veya Anonim'i seçip yorumunuzun sonuna isminizi yazarsanız da olur.. Hem de çok güzel olur :)